Kalendář akcí 2016/2017

Čtvrtek 1 Září

Podzimní maturita

písemná část MZ od 1.9. 2016

Pondělí 5 Září

Zahájení nového školního roku pro denní studium

8:00 v kmenových třídách

Pondělí 5 Září

Zahájení studia dálkařů 1.AD + 2.AD

dle rozvrhu

Středa 7 Září

Zahájení studia dálkařů 2.BD

v U25

Pondělí 12 Září

Ústní maturita

ve škole

Úterý 13 Září

Souvislá praxe 4.A

Nečtiny

Pátek 30 Září

Oslava 65. výročí školy

přijďte se k nám podívat

Středa 5 Říjen

Adaptační kurz pro 1.A

seznamovací dny ve Vraném n. Vlt.

Pondělí 10 Říjen

Burza škol v Kolíně

10. a 11. 10. 2016 - prezentace školy

Úterý 18 Říjen

Burza škol v Kladně

18. a 19. 10. 2016 - prezentace školy

Sobota 12 Listopad

GIS day 2016

prezentace školy a zábavný den s GIS

Středa 16 Listopad

Třídní schůzky pro denní studium

ve středu 16.11. 2016 od 16:30 h v kmenových třídách.

Pátek 25 Listopad

Schola Pragensis 2016

24. - 26.11. 2016 - prezentace školy

Úterý 6 Prosinec

Den otevřených dveří

pro zájemce o studium

Úterý 20 Prosinec

Projektový den

soutěžní prezentace pro základní školy

Čtvrtek 22 Prosinec

Sportovně-kulturní dopoledne

sport a podívaná před Vánocemi

Pátek 23 Prosinec

Vánoční prázdniny

23. 12. 2016 - 2.1. 2017

Úterý 24 Leden

Den otevřených dveří

pro zájemce o studium

Pátek 27 Leden

Projektový den

soutěžní prezentace pro základní školy

Sobota 28 Leden

Den otevřených dveří

pro zájemce o studium

Pátek 3 Únor

Pololetní prázdniny

pouze 1 den

Pondělí 6 Únor

Jarní prázdniny

6. - 10.2. 2017

Středa 22 Únor

Zkoušky nanečisto pro uchazeče o denní studium

dne 22.2. od 14 h - nutno se přihlásit

Úterý 7 Březen

Jeden svět - filmový festival

pro 2.A

Pondělí 13 Březen

Jeden svět - filmový festival

pro 3.A

Středa 29 Březen

Exkurze do Vojenského geografického a hydrometeorologického úřad V Dobrušce

pro 3.A a 4.A

Středa 5 Duben

Třídní schůzky

od 16:30 h v kmenových třídách

Úterý 11 Duben

SČ MZ - písemná práce

český jazyk - písemná práce

Středa 12 Duben

Přijímací zkoušky na SŠ

1. kolo písemných testů

Středa 12 Duben

Divadelní představení

pro studenty 2.A + 3.A + 4.A

Středa 12 Duben

Planeta Země 3000 - filmová projekce

pro 1.A

Čtvrtek 13 Duben

Velikonoční prázdniny

13. a 14. 4. 2017

Úterý 18 Duben

Akce ve firmě Hrdlička

pro 16 nejlepších žáků školy

Úterý 18 Duben

Juniorský pražský maraton

běžíme pro radost

Středa 19 Duben

Přijímací zkoušky na SŠ

2. kolo písemných testů

Středa 19 Duben

Exkurze do dolu Josef

pro 3. a 4. ročník

Pátek 21 Duben

Mezinárodní IG5

21. - 22. 4. 2017 v Lučenci (SK)

Pondělí 24 Duben

Souvislá praxe 2.A

SOU Jarov (24. - 28.4.)

Úterý 2 Květen

SČ MZ

MAT DT + ANJ PP

Úterý 2 Květen

Divadelní představení "Peter Black 1"

pro studenty 1.A + 2.A + 3.A

Středa 3 Květen

SČ MZ

ČJL DT + ANJ DT

Středa 3 Květen

exkurze do Národní technické knihovny

pro 1.A

Středa 3 Květen

film "Masaryk" - kino Evald

pro 2. a 3. ročník

Středa 3 Květen

exkurze na Levý Hradec

pro 2. a 3. ročník

Pátek 5 Květen

SČ MZ

Matematika +

Čtvrtek 11 Květen

Přijímací zkoušky v náhradním termínu

pro 1. kolo

Pátek 12 Květen

Praktická maturita

pro třídu 4.A (11. a 12. 5.)

Pondělí 15 Květen

Praktická maturita

pro třídu 2.AD (15. a 16. 5.)

Pondělí 15 Květen

Odborná praxe pro 3.A

v geodetických firmách (15. - 26.5.)

Pondělí 15 Květen

Ředitelský den

pro 1.A + 2.A (mimo figurantů) - 15.a 16.5. 2017

Středa 17 Květen

exkurze do Evropského domu

pro 1.A

Čtvrtek 18 Květen

Praktická maturita

pro třídu 2.BD (17. a 18. 5.)

Pondělí 22 Květen

Ústní maturita

pro třídu 4.A (22. a 23. 5.)

Středa 24 Květen

Ústní maturita

pro třídu 2.AD (24. a 25. 5.)

Čtvrtek 25 Květen

exkurze do malešické spalovny

pro 1.A

Pondělí 29 Květen

Ústní maturita

pro třídu 2.BD (29. až 30. 5.)

Pondělí 5 Červen

Souvislá praxe

pro 1.A (5. - 9. 6. 2017)

Pondělí 19 Červen

Sportovní kurz - Orlík

pro 1. a 2. ročník - 19. - 23.6. 2017

Úterý 27 Červen

exkurze na GZ Pecný

pro 1.A + 2.A

Pátek 30 Červen

Rozdáváme vysvědčení :-)

Sobota 1 Červenec

HURÁ NA PRÁZDNINY ...