GIS Day 2017

Dnes si mohli návštěvníci naší školy zasoutěžit o zajímavé ceny v disciplinách, které jsou vyučovány na naší odborné škole. Měření úhlů, délek a výšek, vyhledávání bodu pomocí příručního přístroje GPS, seznámili se s přístrojovou technikou zeměměřičů, vyhledávali body podle souřadnic na PC, malovali mapy, převáděli úhlové jednotky .... Pro rodiče bylo uspořádáno setkání s panem ředitelem, který jim podal informace ke dnu GIS, ke studijnímu oboru a také o "životě" žáků na naší škole.
V pravé poledne se mohli návštěvníci zúčastnit přehlídky letu dronu, který je součástí výuky ve 4. ročníku.
Za získané body z jednotlivých disciplin získali účastníci zajímavé ceny. Věříme, že všichni zúčastnění této celosvětové akce, prožili příjemný den společně s učiteli i žáky naší školy. A kdo dnes nestihl k nám přijít, ten se o dalších akcích dozví na weboový stránkách školy.
Těšíme se na vás :-)