Pro absolventy

HLEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ V OBORU? A JSTE NÁŠ ABSOLVENT? ...

Nabídka zaměstnání:

Pražské vodovody a kanalizece přijmou do oddělení technické dokumentace zeměměřiče - geodeta viz

-----

Geodézie Náchod s.r.o. přijme

-----

Již více jak půl století opouští naši školu absolventi - geodeti. Kam se všichni poděli? Zůstali věrni svému oboru nebo se zatoulali úplně někam jinam? Jak vzpomínají na školu - v dobrém či zlém? A nemají nutkání něco "těm po nich" říci? Nemají chuť si zavzpomínat a své vzpomínky sdělit?

Jste-li tedy geodet(ka) se smyslem pro humor a máte chvilku na vyplnění ankety, zavzpomínejte na nezapomenutelné školní i mimoškolní okamžiky, na spolužáky i na kantory. Chtěli bychom z vašich odpovědí utvořit nástěnku, aby současná generace studentů věděla, jak to dříve na škole chodilo, a kam se až její absolventi za dlouhá léta dostali. Předem všem geodetům děkujeme.

Zapojte se i vy ostatní - vyplněnou anketu pošlete s označením "ANKETA" na adresu: lebedova@spszem.cz nebo hafrile@centrum.cz