Zapnout grafiku Náhledový obrázek

Zahájení školního roku 2021/2022


Od 1. 9. 2021 platí nové Hygienické podmínky provozu a vnitřního režimu školy.

Při návratu do školy je třeba řídit se i již vyhlášenými pravidly pro návrat ze zahraničí - viz.

V současné době je ve vnitřních prostorách školy jediným možným ochranným prostředkem dýchacích cest (ústa a nos) respirátor vyhovující příslušným normám (např. FFP2, KN 95) - viz.

V termínech 1., 6. a 9. září 2021 proběhne testování žáků a zaměstnanců školy neinvazivními antigenními testy Genrui BioTech. Až do doby ukončení testování 1. 9. 2021 (resp. při prvním příchodu do školy) je třeba používat respirátor nepřetržitě.

Testování se neúčastní žáci, kteří mají ukončené očkování (tzn. alespoň 14 dní po plně dokončeném očkování) nebo prodělali onemocnění covid-19 (tzn. nejdéle 180 dní od prvního pozitivního testu), případně žáci, kteří doloží negativní výsledek testu provedeného na odběrovém místě (antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dnů). Uvedené skutečnosti je vždy třeba doložit příslušným dokumentem vystaveným lékařem, resp. poskytovatelem zdravotnických služeb.

Informační schůzka pro rodiče žáků prvních ročníků se ruší.

Věříme, že antigenní screeningové testování na začátku školního roku přispěje k udržení prezenční výuky a zvýšení bezpečnosti zdraví na naší škole.

Náhledový obrázek

Naši partneři

Náhledový obrázek
iconStřední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha
Pod Táborem 300
190 00  Praha 9
 
icon+420 284 823 470
iconspszem@spszem.cz
iconINSTAGRAM