Zapnout grafiku Náhledový obrázek

Projekty EU

Projekty realizované z prostředků Evropské unie

 

Pořízení odborné učebny pro výuku biologie, chemie a fyziky

V rámci projektu byla vybudována odborná učebna – laboratoř pro výuku předmětů biologie, chemie a fyzika. Umožněno je vzdělávání s využitím inovativních metod a forem, tím dojde i ke zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd. Projekt je spolufinancován Evropskou unií - OP Praha - pól růstu ČR.

 

Prevence digitální propasti - zakoupení IT zařízení do školního fondu mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky

Pořízení IT pomůcek pro znevýhodněné žáky v rámci IT - tento projekt je financován z Národního plánu obnovy - informační leták.

Digitální učební pomůcky - zakoupení digitálních technologií a vybavení na podporu digitální gramotnosti a zavedení nových vzdělávacích programů v oblasti IT

Pořízení digitálních učebních pomůcek pro výuku jazykových a odborných předmětů - tento projekt je financován z Národního plánu obnovy - informační leták.

 

Komunikace a publicita – Doučování žáků škol

Nabídka podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19 - tento projekt byl financován Evropskou unií – Next Generation EU. 

Žákům jsme poskytovali doučování v etapách únor 2022 - červen 2022, říjen 2022 - červen 2023.

 

Náhledový obrázek

Naši partneři

Náhledový obrázek
iconStřední průmyslová škola zeměměřická a Geografické gymnázium Praha
Pod Táborem 300
190 00  Praha 9
 
icon+420 284 823 470
iconspszem@spszem.cz
iconINSTAGRAM