loading
Zapnout grafiku arrowUp

Aktuality

DISTANČNÍ VÝUKA
pražským školám nařídila Hygienická stanice HMP v době od 5. do 18. 10. 2020 omezení provozu, tzn. je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole s výjimkou výuky praxe (praktického vyučování).

Od pondělí 5. 10. je proto zahájena vzdálená (distanční) výuka.
Připojuji několik organizačních informací:
- Rozvrh hodin najdete v aplikaci Bakaláři (změny se objeví během zítřka). Výuka začíná nejdříve v 8 a končí nejpozději ve 13.30 hod. Pro každou třídu je zařazena jednou týdně třídnická hodina.
- Každá hodina bude zahájena online v aplikaci Diskord. Standardně se bude zapisovat číslo a téma hodiny i absence žáků. Případnou nepřítomnost ve výuce je třeba řádně omluvit podle pravidel daných školním řádem.
- Domácí práce bude opět zadávána především přes aplikaci Bakaláři.
- Během týdne je každé třídě vyhrazen jeden den pro výuku praxe. Výuka se bude pro 1. ročníky realizovat vzdálenou formou, pro 2.-4. ročníky prezenčně ve škole.
- Všichni žáci mají na toto období obědy odhlášené. Vzhledem k tomu, že pro základní SCIO školu se vařit bude, můžete si obědy opět přihlásit přes aplikaci Strava.cz.
V případě dotazů neváhejte mne nebo mé kolegy oslovit s dotazem. Jsme připraveni pomoci vám i s řešením technických problémů při zapojení se do výuky.

S pozdravem, přáním pevného zdraví a dostatku energie do dalších dní,
Jan Staněk, ředitel školy
 
-----

Ministerstvo zdravotnictví od pátku 18.9. 2020 nařídilo plošné nošení roušek ve školách i při výuce ve třídách. 

---

Ministerstvo zdravotnictví vydalo 9. 9. 2020 mimořádné opatření, podle kterého je třeba nosit ochranné prostředky dýchacích cest ve všech společných prostorách již od 10. 9. 2020.
S účinností od tohoto data je vydán nový dodatek k Hygienickým podmínkám provozu a vnitřního režimu školy - viz PDF.

Ve škole se musíte řídit hygienickými podmínkami provozu a vnitřního režimu školy stanovenými ředitelem školy - viz PDF.

Podmínky se mohu měnit v závislosti na aktuálním stupni pohotovosti vyplývajícího z epidemiologické situace v ČR - viz onemocneni-aktualne.mzcr.cz.

Nebudete-li se cítit dobře - omluvte se písemně svému TU a do školy nechoďte!!!

br

Naši partneři

bg
iconStřední průmyslová škola zeměměřická
Pod Táborem 300
190 00  Praha 9
 
icon+420 284 823 470
iconspszem@spszem.cz
iconINSTAGRAM